czwartek, 1 września 2016

Wakacyjny event - etap II - organizacyjnie.

Wszelkie informacje na temat następnych terminów sesji będę przesyłała przez GG. Jeżeli ktoś woli, by wysyłać mu np. maila albo smsa, wystarczy o tym napisać.

13 komentarzy:

 1. Alexander twierdzi, że najwygodniejsze dla niego są piątkowe popołudnia, ba, podał godziny: 17:00-20:00 D: Matthias wypowie się później, ale sądzę, ze w jego wypadku będzie tak samo - pracę kończy o 16:00. Jeśli zaś chodzi o mnie, nadal chcę mieć do wszystkiego dostęp - i przy okazji, ze swej strony, zapewniam autorce Alexandra gg :D Zatem jestem pewna, że ta kwestia szybko się ureguluje. Czekam na wypowiedzi pozostałych! :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację. W takim razie wstępnie rezerwuję sobie piątkowe wieczory na sesję 1 grupą.

   Usuń
 2. Potwierdzam informacje Minami - mi też odpowiadają piątki, tym bardziej, że pracuję do 16:00 i w innych terminach się nie wyrobię. Jutro mogę rozgrywać tą scenę od ok. 17:00 - okazało się, że wypadło mi coś ważnego. Gdyby coś się zmieniło, dam Ci znać przez siostrę, ale nie sądzę, by coś się zmieniło o:

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzam chęć dalszego uczestniczenia w grze. Jednakże na razie póki co nie mam grafiku na wrzesień, a jedynym na chwilę obecną jedynym wolnym terminem jest 12.09. w godzinach wieczornych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Shout, 12 wrzesnia od 18.00. do 21.00 byłoby ok? Martin, a dla ciebie? (Sophię zapytam na priv)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że zdążę wrócić z egzaminu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja postaram się być w każdy weekend wieczorami i w poniedziałki. Jeśli chodzi o poniedziałki to może od 18 do 21 ewentualnie do 22. W weekendy mogę trochę dłużej (sorry kampania wrześniowa). W środku tygodnia to będzie kiepsko bo mam treningi i szkołę (niby ten czas ochronny jest ale uczyć sie trzeba).
  Dziękuję to tyle, koniec Martinowego kazania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi uda się w tą niedzielę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, tylko niestety ja w tę niedzielę nie mogę prowadzić, bo jestem już umówiona z grupą I. Dlatego prosiłam wszystkich z waszej drużyny o wiele terminów, nie o jeden, żeby dało się znaleźć jakieś "wspólne" dni.

   Usuń
 8. Mam jako takowy grafik, więc mówię kiedy mogę grać: 16,18,20,22,24, 26,28.09

  OdpowiedzUsuń

Tu warto kliknąć!

Szablon wykonany przez Eveline Dee z Panda Graphics